Konst Modern svensk konst
1343099

Jan Naliwajko

(Litauen/Sverige, Född 1938)
Jan naliwajko, väggskulptur, plexiglas, signerad och daterad 1996.

Jan Naliwajko, väggskulptur, plexiglas, signerad och daterad 1996.

Veckad form i guld. Höjd 25, bredd 23 cm.

Smärre repor på plexiglasskivan.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK