Signerade Palm 1967 G8 Mölle respektive Palm 578 1970 Mölle, Olika glasyrer. Höjd 14 respektive 17 cm.
En med mynningsnagg Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK