Konst Modern svensk konst
1343307

Gunnar Brusewitz

(Sverige, 1924-2005)
Gunnar brusewitz, akvarell, signerad och daterad -75.

Gunnar Brusewitz, akvarell, signerad och daterad -75.

Landskap. 30,5 x 44,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
3 000 SEK