Möbler Stolar
1343322

Stolar, 4 st Italien 1970-tal

Stolar, 4 st italien 1970-tal.

Kromad benställning, ram i lackerat trä, sits/rygg rotting, sitthöjd ca 45 cm, märkta Italy.

Smärre färgbortfall. Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK