Konst Grafik
1343581

Fernando Bellver

(Spanien, Född 1954)
Fernando bellver, handkolorerad etsning, signerad och numrerad 9/75.

Fernando Bellver, handkolorerad etsning, signerad och numrerad 9/75.

Komposition med häst och ryttare. Oramad. Bladstorlek 96 x 96 cm.

Obetydliga hanteringsveck.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
50
58
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
21 okt 17:57
500 SEK