Konst Modern svensk konst
1343730

Allan Egnell

(Sverige, 1884-1960)
Allan egnell,blandteknik, signerad och daterad 1955.

Allan Egnell,blandteknik, signerad och daterad 1955.

Gästabudet. 61 x 91 cm.

Smärre skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
1 800
180
210
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 okt 11:09
1 800 SEK
15 okt 11:07
1 700 SEK
15 okt 11:06
1 600 SEK
9 okt 22:30
1 000 SEK