Bestående av;
1 soppslev,
1 såssked,
1 strösked,
4 knivar längd 17 cm,
2 smörknivar,
4 gafflar längd 20,5 cm,
4 gafflar längd 17,5 cm,
4 skedar längd 22 cm,
4 skedar längd 18,5 cm,
4 skedar längd 15,5 cm.
Vikt totalt 2400 gram
Bruksslitage. Repor. Anlupen. Senare gravyr. Smärre slitage.