Konst Contemporary
1343869

Guenther Leyen

(Brasilien, Född 1948)
Guenther leyen, akryl på duk, signerad och daterad 2003 a tergo.

Guenther Leyen, akryl på duk, signerad och daterad 2003 a tergo.

"Sem Tilulo". 60 x 89 cm.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
4 000 SEK