Möbler Stolar
1343969

Stolar 4 st Bodafors 1900-talets mitt

Stolar 4 st bodafors 1900-talets mitt.

Stomme av teak, klädd fast rygg och sits, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage. Ställvis slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H6
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 13 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)