Design Möbler
1344087

Carl Malmsten

(Sverige, 1888-1972)
Carl malmsten, skänk/skåp, möbelsnickare erik johansson, 1900-talets andra hälft.

Carl Malmsten, skänk/skåp, Möbelsnickare Erik Johansson, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med bok. Brännmärkt. Längd 120, bredd 38, höjd 87.5 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N10
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
30
35
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
9 okt 21:12
300 SEK