Konst Modern svensk konst
1344337

Alf Lindberg

(Sverige, 1905-1990)
Alf lindberg, olja på pannå signerad.

Alf Lindberg, olja på pannå signerad

Stilleben, 52x69 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK