Konst Fotografi
1344445

William Wegman

(USA, Född 1943)
William wegman, fotografi, 2009, signerad. numrerad 454/1500 a tergo.

William Wegman, fotografi, 2009, signerad. Numrerad 454/1500 a tergo.

”Friends”. 71 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK