Smycken Ringar
1344555

Ring, 18K vitguld med briljanter

Ring, 18k vitguld med briljanter.

18K vitguld. Stämplad GIU, Guldsmedjan I Umeå Ab. Briljanter totalt ca 0,50 ct. Storlek 16,25/51. Vikt 7,8 gram

Bruksslitage. Gravyr. Nagg på diamant.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Klubbat pris
3 200
319
371
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 okt 16:53
3 200 SEK
3 okt 15:35
3 000 SEK
30 sep 17:27
2 500 SEK
30 sep 16:58
2 300 SEK
30 sep 6:17
2 000 SEK