Design Möbler
1344730

Finn Juhl

(Danmark, 1912-1989)
Finn juhl, skåpsmoduler 4 st, danmark, 1960/70-tal.

Finn Juhl, skåpsmoduler 4 st, Danmark, 1960/70-tal

Fanerade med palisander. Draghandtag av aluminium. Bredd 46, djup 47, höjd 67 cm vardera.

Skador. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H157
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 000
194
218
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
16 nov 0:20
2 000 SEK
9 nov 21:22
300 SEK