1345008

James Coignard

(Frankrike, 1925-2008)
James coignard, mixed media på duk, signerad.

James Coignard, Mixed media på duk, signerad.

Komposition, 33x28 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z8
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

6 000
599
696
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
9 okt 20:19
6 000 SEK
9 okt 20:10
5 700 SEK
9 okt 19:43
5 500 SEK
9 okt 19:41
5 000 SEK
9 okt 8:44
4 400 SEK