Trädgårdsstolar. 9 st. Classic No.1 Byarums Bruk 2000-tal

Stomme av lackerad metall, sits klädd med konstskinn, Sitthöjd 44 cm, etikettmärkta.

Smärre slitage. Senare klädsel. Renoverad.

Utropspris
5 000 SEK