Möbler Stolar
1345013

Trädgårdsstolar. 9 st. Classic No.1 Byarums Bruk 2000-tal

Trädgårdsstolar. 9 st. classic no.1  byarums bruk 2000-tal.

Stomme av lackerad metall, sits klädd med konstskinn, Sitthöjd 44 cm, etikettmärkta.

Smärre slitage. Senare klädsel. Renoverad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G3
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 17 timmar
500
50
58
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
18 okt 13:59
500 SEK
18 okt 12:32
400 SEK
17 okt 15:49
300 SEK