Fåtöljer/karmstolar, troligen italien, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme i metall/plåt, lackerad, klädd sits, bredd ca 86 cm, sitthöjd ca 40 cm.

Ett ben snett, åldersslitage, fläckar, färgavskav.

Utropspris
6 000 SEK