Konst Skulptur
1345132

Pål Svensson

(Sverige, Född 1950)
Pål svensson, skulptur, sten, signerad 15/30 samt etsning signerad 15/30.

Pål Svensson, skulptur, sten, signerad 15/30 samt etsning signerad 15/30.

Utan titel. H. 30 cm. P. 40 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram, skulpturen med obetydligt nagg.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
5 601
559
649
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
6 okt 19:13
5 601 SEK
6 okt 19:11
5 401 SEK
6 okt 19:10
5 201 SEK
6 okt 19:08
5 001 SEK
6 okt 18:48
4 801 SEK