LJusstake i smidesjärn med skruvat ben på tredelad for. Fem ljuspipor i form av blommor och rikt dekorerad med blad. Höjd 58, bredd 55 cm.
Slitage. Rostangrepp. Fläckar. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10