Design Möbler
1345296

Matgrupp, sportstugemodell, 1900-talets mitt.

Furu. Fyra stolar med spjälad rygg med uttag, samt åttkantiga ben. Sitthöjd 43 cm. Bordet med en påhängsskiva. Längd 130-180, bredd 76, höjd 72 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H32
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
170
197
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
4 okt 8:41
1 700 SEK
4 okt 8:28
1 000 SEK
4 okt 1:34
800 SEK