Smycken Armband
1345674

Armband, 14K guld med carréslipade smaragder och diamanter 8/8, ca 19 x 1 cm

Armband, 14k guld med carréslipade smaragder och diamanter 8/8, ca 19 x 1 cm.

Total vikt 14,1 g.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
7 500 SEK