Möbler Fåtöljer & Soffor
1346166

Hörnsoffa sportstugemodell 1940-tal

Hörnsoffa sportstugemodell 1940-tal.

Betsad furu och plywood, lösa ryggdelar samt lösa dynor, sitthöjd 46 cm, 240 (270)x82x78 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
3 000
300
348
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
5 okt 17:13
3 000 SEK
5 okt 17:12
2 500 SEK