1346210

Alf Ekberg

(Sverige, Född 1945)
Alf ekberg, skulptur, stengods, ateljé källna, klippan.

Alf Ekberg, skulptur, stengods, Ateljé Källna, Klippan.

I form av ett äpple. Etikettmärkt och signerad på träsockeln. Höjd 15,5 cm.

Ställvis krackelerad.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

500
50
58
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
6 okt 13:46
500 SEK