Design Övrigt
1346248

Bordslampa, ASEA, 1900-talets andra hälft.

Bordslampa, asea, 1900-talets andra hälft.

Fot och skärm av aluminium. Stam av teak. Diameter 35, höjd 50 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK