1346312

Erik Mornils, vaser, ett par, Nittsjö, 1900-talets mitt.

Erik mornils, vaser, ett par, nittsjö, 1900-talets mitt.

Releifdekor av växter. Signerade. Höjd 36 cm

Märken.

Utropspris
2 500 SEK