1346613

Mikael Stanowsky

(Finland, 1883-1935)
Mikael stanowsky, olja på duk, signerad.

Mikael Stanowsky, olja på duk, signerad.

Kustvy. 48 x 62 cm.

Åldersrelaterat slitage. Vågigt papper eller duk.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T23
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
320
3 205
372
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (6 bud)
2 okt 18:50
320 EUR
2 okt 18:50
300 EUR
1 okt 19:45
200 EUR
30 sep 16:12
60 EUR
29 sep 22:50
55 EUR