Ib Kofod Larsen, fotpallar, ett par, "Siesta", OPE-Möbler, 1960-tal.
Benställning av ek. Stoppad sits med klädsel av cognacsfärgat skinn. Höjd 41 cm.
Slitage. Fläckar. Märken. Smärre skador. Stickningar saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10