Design Övrigt
1346688

Timo Sarpaneva

(Finland, 1926-2006)
Timo sarpaneva, vaser, 2 st, glas,  en signerad.

Timo Sarpaneva, vaser, 2 st, glas, en signerad.

Blå respektive blåtonat glas. Lilla vasen med pip samt signerad Timo Sarpaneva 2561. Sen stora osignerad. Höjd 16,5-19 cm.

Repor. Märken.

Klubbat pris
1 800
174
197
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 nov 18:55
1 800 SEK
14 nov 18:55
1 700 SEK
14 nov 18:55
1 600 SEK
14 nov 18:54
1 500 SEK
14 nov 18:54
1 400 SEK