Piero Lissoni, fåtölj modell "PL200", Fritz Hansen, Danmark 2007.
Böjträ med ekfaner. Samt underrede i aluminium. Sitthöjd 35, höjd 65 cm. Bär tillverkarens etikett.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
7 000 SEK