Design Övrigt
1346722

Gunnel Olin-Grönqvist servis 36 dlr "Kosmos", Arabia Finland

Gunnel olin-grönqvist servis 36 dlr "kosmos", arabia finland.

Bestående av;
1 karott med lock,
3 skålar olika storlekar,
6 flata diameter 26 cm,
6 flata diameter 20 cm,
6 djupa diameter 18 cm,
6 assietter diameter 16 cm,
1 gräddkanna,
1 sockerskål med lock,
6 koppar med fat (nagg).

Bruksslitage. Repor. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
150
175
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
22 okt 12:28
1 500 SEK
16 okt 10:11
1 000 SEK
16 okt 9:38
500 SEK