1346768

Okänd konstnär, olja på duk, Tingatinga-måleri, signerad Majidu, 1970/80-tal.

Okänd konstnär, olja på duk, tingatinga-måleri, signerad majidu, 1970/80-tal.

Fåglar i träd. 25 x 20 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L107
Proveniens

Galleri Knud Grothe, Charlottenlund, Danmark. Inköpt 1985-87.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 1 timme
1 000
100
116
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
13 okt 14:55
1 000 SEK
13 okt 14:37
900 SEK
13 okt 7:27
300 SEK