Design Konstglas
1346818

Arthur Percy, skålar fat mm 12 dlr mestadels Reffla Gullaskruf 1900-talets mitt

Arthur percy, skålar fat mm 12 dlr mestadels reffla gullaskruf 1900-talets mitt.

Bestående av;
1 vas, 22,5 cm (nagg),
1 fat diameter 29 cm,
1 vas, höjd 14,5 cm,
4 olika skålar,
5 tallrikar, 28x22 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK