Design Konstglas
1346873

Alvar Aalto

(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, vas 3030, signerad alvar aalto 3030.

Alvar Aalto, vas 3030, signerad Alvar Aalto 3030.

Höjd 15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
400 EUR