mått hänge 42 X 35 mm, inre diameter ca 11.5 cm, totalvikt 30 g. Signerat Theresia och med svenska stämplar.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10