Casoletter, ett par, mässing, Skultuna, omkring 1900.
Mässing och kolmårdsmarmor. Stämplade Skultuna 1611 No 60. Höjd 21-22 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10