1347083

Elis Knuutila, olja på pannå, signerad och daterad 1997.

Elis knuutila, olja på pannå, signerad och daterad 1997.

Vilande naken. 25,5 x 32 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst

Utropspris
250 EUR