Belysning Taklampor
1347219

Ljuskrona venetiansk stil, 1900-tal.

Lösa ljusarmar av klarglas, för 9 ljus samt 3 ljuspunkter. Behängd med olikslipade glasprismor. . Höjd ca 105, bredd ca 67 cm.

Nagg. Smärre slitage. Prismor saknas. Ej funktionstestad.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK