1347226

Carlo Dolci

(Italien, 1616-1686)
Carlo dolci, kopia efter, olja på duk. utförd 1923.

Carlo Dolci, kopia efter, olja på duk. Utförd 1923.

S:ta Cecilia. 97 x 81 cm.

Krackelerad.

Efter originalet i Gemälde GKrackelerad. alerie, dresden.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
10 000 SEK