1347256

Servis Muselmalet helblonde 27 dlr Royal Copenhagen 1900-talets andra hälft porslin

Servis muselmalet helblonde 27 dlr royal copenhagen 1900-talets andra hälft porslin.

Bestående av;
12 kaffekoppar med fat 1035,
12 assietter 1087,
1 sockerskål 1112,
1 gräddsnipa 1031
1 kaffekanna 1/1202

Obetydligt ytslitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
8 000 SEK