Design Övrigt
1347361

Taklampa, 1900-talets slut.

Taklampa, 1900-talets slut.
Taklampa, 1900-talets slut.

Mässing. Skärmens höjd 34 cm. Diameter 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
250 EUR