Anton Michelsen, karott silver Köpenhamn 1918
Rund med svängda åsar, handtag av svärta trä, diameter 19 cm, total vikt 468 gram
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10