1347690

Hanna Varis

(Finland, Född 1959)
Hanna varis, blandteknik, signerad och daterad 2010.

Hanna Varis, blandteknik, signerad och daterad 2010.

Komposition med kruka. Passepartout 91 x 33,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T47
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
200
1 997
233
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
22 okt 20:02
200 EUR
22 okt 20:00
190 EUR
17 okt 18:48
180 EUR
15 okt 21:13
120 EUR
15 okt 12:53
70 EUR