Smycken Ringar
1347827

Ring, med gammalslipad diamant ca 1.00 ct.

Ca Cape/Si-p. 14K guld. Storlek 17,75/55,5. Vikt 4 gram.

Små nagg på rondist. Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
10 000 SEK