Huvud efter äldre förlaga. Höjd inklusive sockel, höjd 48 cm.
Slitage. Skador. Borrad med skruv för montering på sockel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10