Möbler Skåp & Byråar
1347848

Byrå, nyrenässans, omkring år 1900.

Ådringsmålad. För fyra lådor. Längd 97, bredd 38, höjd 92.5 cm.

Slitage. Skador. Lister lösa. Senare bemålning. Omarbetad.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK