Möbler Fåtöljer & Soffor
1347859

Stol, barockstil, troligtvis sydeuropa, 1800-tal eller äldre.

Betsad och svarvad stomme i ek. Fast stoppad och tygklädd spikad sits. Sitthöjd ca 52, bredd 69, höjd 119 cm.

Slitage. Skador. Lagningar. Renoverad. Senare klädsel.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H80
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 1 timme
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)