Möbler Fåtöljer & Soffor
1347859

Stol, barockstil, troligtvis sydeuropa, 1800-tal eller äldre.

Betsad och svarvad stomme i ek. Fast stoppad och tygklädd spikad sits. Sitthöjd ca 52, bredd 69, höjd 119 cm.

Slitage. Skador. Lagningar. Renoverad. Senare klädsel.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H80
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer
 Dölj
 Visa mer

Modern Art + Design 640

687. Serge Poliakoff, "Composition abstraite".
Utropspris
3 000 000 - 3 500 000 SEK
Budhistorik
3 250 000

ditt bud
3 200 000

ditt bud
3 150 000

ditt bud
3 100 000

ditt bud
3 050 000

ditt bud
3 000 000

ditt bud
2 950 000

ditt bud
2 900 000

ditt bud
2 850 000

ditt bud
2 800 000

ditt bud
2 750 000

ditt bud
Aktuellt bud:
3 250 000 SEK