Konst Modern svensk konst
1347866

Oscar Reutersvärd

(Sverige, 1915-2002)
Oscar reutersvärd, tusch & akvarell, signerad.

Oscar Reutersvärd, tusch & akvarell, signerad.

"Perspective japonaise no 294". I. 73 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram gulnad, missfärgad efter passepartout.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK