1348004

Björn Björnholt

(Sverige, Född 1945)
Björn björnholt, olja på duk, signerad.

Björn Björnholt, olja på duk, signerad.

Utan titel. 130 x 150 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
12 000 SEK